رفع ریجکت ویزا

رفع ریجکت ویزا (در زمان کوتاه)

اگر به تازگی از سفارت یکی از کشورهای اروپایی مانند آلمان ،فرانسه ،اسپانیا و یا…….. ریجکت شده اید ، باید این مسئله را بدانید که این ریجکت ویزا باعث ممنوعیت ورود شما به کشورهای اروپایی در آینده خواهد شد.

اما نکته مثبت این است که شما فرصت دارید از خود دفاع کنید واز فرصتی که سفارت ها برای اعتراض به ریجکت ویزا به مسافرین ومتقاضیان ویزا می دهند ،استفاده کنید

دانستن این نکته ضروری است که این فرصت به این دلیل است که شما هزینه ویزا به سفارت پرداخت کرده اید پرونده شما در سفارت به مدت یک ماه باز است مسئله این است که خیلی سریع باید برای رفع ریجکت ویزا اقدام نمائید

در صورت موافقت سفارت با اعتراض شما،از طریق تماس تلفنی ویا ایمیل از سوی سفارت با شما تماس گرفته می شود تا ویزایتان را دریافت کنید برای دریافت بهترین راه اعتراض به ریجکت ورفع مشکل می توانید با مشاورین متخصص ما در آژانس هواپیمایی جهانگردان با شماره های 26654221 و 09128710583 تماس بگیرید

رفع ریجکت ویزا

اولین قدم برای رفع ریجکتی ویزا و دریافت ویزا (توریستی یا تحصیلی) از سفارت های کشورهای اروپایی نظیر آلمان ،فرانسه،اسپانیا،سوئیس و…

این است که دلایلی که براساس آن ها ریجکت شده اید را با کارشناسان در میان بگذارید و راهکار مناسب برای رفع ریجکت وپس ازآن دریافت ویزا درمدت کوتاه را دریافت نمائید.

از دلایل اصلی ریجکت ویزا (احتمال بازنگشتن به کشور) و ( مورد قبول نبودن هدف سفر ویا شرایط محل اقامت ) و موارد دیگر می باشد.

در مرحله اول ،از طریق تماس تلفنی با کارشناسان شرکت جهان گردان پارس با شماره های 26654221 و 09128710583 ، توضیحات لازم برای بررسی دلیل ریجکت وراهکار رفع ریجکت را دریافت نمائید.

اگر شما تقاضای ویزا به یکی از سفارت های کشورهای اروپایی از قبیل (اسپانیا، فرانسه، یونان، سوئد، اتریش، سوئیس، المان ) یا دیگر کشورهای اروپایی داده اید و ویزای شما ریجکت شده است.

طبق نامه ای که از سفارت دریافت کرده اید، دلیل ریجکت شما مشخص شده است ومدت کوتاهی فرصت دارید که اعتراض تان را به سفارت یا مرکز بررسی اعتراض ارسال نمائید.

حتما می بایست این کار توسط کارشناسان مربوط انجام شود تا نتیجه مثبت برای صدور ویزا دریافت نمائید

این فرصت مهمی است که توسط سفارت به مسافرین ومتقاضیان ویزا داده است ودلیل این فرصت این است که شما پول ویزا پرداخت کرده ایدوحق اعتراض  دارید.

اگر سند ملکی ،تمکن مالی خوب ومدارک شغلی داشته اید ودرمدارکتان ارائه داده اید،می بایست پرونده خود را پی گیری نمائید تا رفع ریجکتی شوید و ویزا دریافت نمائید.